asystent/ka działu obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: 29690
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • odbieranie telefonów od Klientów
  • obsługa aplikacji proaktywnego zamawiania materiałów
  • rejestrowanie zgłoszeń awarii i zamówień w aplikacji
  • przekazywanie zgłoszeń do Partnerów  Serwisowych i koordynacja ich wykonania
  • monitoring zgłoszeń dla wybranych Klientów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana telefoniczna obsługa)
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową od zaraz do 31.12.2016
  • praca 8 godzin dziennie w ramach godzin 8-18:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)