Asystent/ka Działu Obsługi Klienta w Banku

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie informacji klientom oraz potencjalnym klientom na temat procedury kredytowej i leasingowej - tylko połączenia przychodzące;
  • Bezpośrednia Obsługa Klienta w Banku;
  • Faksowanie dokumentów do Klienta;
  • Przygotowywanie dokumentów spłaty całkowitej;
  • Uzupełnianie i aktualizacja danych w lokalnych aplikacjach;
  • Przygotowywanie szablonowych odpowiedzi na pisma klientów Banku oraz klientów Leasingu.

Wymagania

Wymagania:

  • Status studenta;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Pełna dyspozycyjność 40h tygodniowo, z możliwością małych odstępstw;
  • Komunikatywność.

Oferta:

  • Umowa zlecenie;
  • Stawka godzinową 13zł brutto;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting