asystent/-ka działu nieruchomości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w centrum Warszawy poszukujemy:

Nr ref.: 22056
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie projektów umów najmu
  • przygotowywanie oraz wysyłanie dokumentów do Klientów firmy
  • kontakt z Klientami firmy
  • tworzenie raportów oraz analiz
  • segregacja oraz dekretacja korespondencji
  • wsparcie pozostałych pracowników działu w wykonywaniu codziennych zadań

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point)
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy, skrupulatność
  • dobra znajomość j.angielskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferta:
  • praca od zaraz
  • praca od pon - pt w centrum Warszawy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres kilku miesięcy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)