Asystent/-ka działu Księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Zapewnienie prawidłowości i terminowości rozliczeń poprzez weryfikację, księgowanie i rozliczanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi procedurami

·         Weryfikowanie i księgowanie należności i płatności klientów oraz uzgadnianie salda klientów

·         Sporządzanie i weryfikacja zestawienie do rejestrów VAT

Wymagania:

·         Co najmniej roczne  doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku

·         Wykształcenie kierunkowe (finanse/księgowość)-minimum licencjat

·         Praktyczna znajomość zasad księgowania

·         Dokładność, sumienność

·         Znajomość bieżących przepisów VAT i CIT w zakresie umożliwiającym samodzielne i  poprawne wykonywanie powyższych obowiązków

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Bardzo dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

·         Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie z branży FMCG

·         Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale księgowości

·         Zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia

·         Zatrudnienie przez Adecco w oparciu o pracę tymczasową

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.