asystent/-ka działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 36206
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie pracy specjalistów ds. księgowości
  • przeprowadzanie dziennych analiz I2P (np. odbieranie i weryfikacja faktur, prawidłowe wprowadzanie faktur do zapłaty, itp)
  • utrzymanie pełnych i dokładnych procedur operacyjnych i standardowych wymogów SOX
  • procesowanie faktur i płatności
  • identyfikacja rozbieżności faktur
  • odpowiadanie na zapytania dotyczące faktur i płatności
  • czynności biurowe

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny
  • chęć rozwoju w obszarze skięgowości
  • umiejętności analityczne
  • skrupulatność i dokładność
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w księgowości
  • mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferta:
  • umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w centrum finansowo-księgowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)