Asystent/-ka działu księgowości

ATT 2000 Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy w branży reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/-ki działu księgowości.
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy:

• rejestracji dokumentów księgowych
• uzgadnianiu faktur pod względem rachunkowym i merytorycznym
• sprawdzaniu poprawności dokumentów generowanych przez moduł magazynowy
• współpracy z działem marketingu
• wystawianie faktur sprzedaży

Wymagania

• Dobra znajomość jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami
• Mile widziani studenci IV - V roku studiów ekonomicznych
• Dobra znajomość MS Office (Excel)
• Umiejętność logicznego myślenia

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z adnotacją:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa