asystent/ka działu księgowości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży usługowej poszukujemy:

Nr ref.: 24830
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • wprowadzanie danych - praca w programie Symfonia
  • rozliczanie rozrachunków z kontrahentami

Oczekiwania:
  • znajomość programu Symfonia - warunek konieczny
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy

Oferta:
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 2 - 4 tygodni

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)