Asystent/ka Działu Księgowości

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Wprowadzanie operacji bankowych do systemu
  • Obsługa kasy oraz kancelarii firmy
  • Wsparcie działu w bieżących pracach księgowych
  • Rozliczanie wpłat od operatorów płatności
  • Współpraca z działem blacharsko-lakierniczym w zakresie przedpłat
  • Windykacja należności z Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • Raportowanie do głównej księgowej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość) minimum średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej – minimum 1 rok
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Ambitne wyzwania, dynamiczne środowisko pracy stymulujące do ciągłego rozwoju
  • Wynagrodzenie: 3500 - 4000 zł brutto

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Firma handlowa BSP Sp. z o.o. w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). "

Prezentacja firmy

Autoryzowany Dealer marki Opel, Autoryzowany Serwis marek Opel, Chevrole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat