ASYSTENT/-KA DZIAŁU KAS I OBSŁUGI KLIENTA

Axell Polska

Bielany Wrocławskie, 55-076, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego klienta we Wrocławiu pracowników na stanowisko:
(oferta pracy tymczasowej)

Nasz klient to lider polskiego handlu artykułami do budowy, remontu i wykańczania domów oraz majsterkowania. Na polskim rynku jest obecny od 1994 roku. Zaspokaja potrzeby klientów poprzez sieć 69 sklepów w całej Polsce. Zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Jeśli chcą Państwo dołączyć do zespołu prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce

Zakres obowiązków:
- rejestracja sprzedaży i fiskalizacja sprzedawanego towaru
- weryfikacja towarów
- fakturowanie towarów
- przyjmowanie zwrotów asortymentu
- przygotowanie dokumentacji zwrotów
- rozliczanie codziennego utargu

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- stabilne zatrudnienie w firmie, która swą działalność opiera na wypracowanej strategii zatrudnienia oraz stałych i stabilnych rozwiązaniach etyki pracy
- pracę w systemie dwuzmianowym

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
- zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność i uczciwość
- dyspozycyjność (także w weekendy)
- mile widziany (kurs kasowo - skarbcowy)
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej
- mile widziane umiejętność obsługi komputera

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie