Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do swojego biura osoby, która zajęłaby się następującymi zadaniami:

• Bieżące wsparcie dla konsultantów ds. rekrutacji i selekcji.
• Aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy.
• Zarządzanie bazą CV.
• Kontakt telefoniczny oraz mailowy z kandydatami i osobami zatrudnionymi.
• Dbanie o wizerunek firmy i obsługa Social Media.

Z naszej strony oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Współpracę z najlepszymi specjalistami z obszaru HR.
• Prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

• Doświadczenie w dziale rekrutacji, administracji lub obsługi klienta.
• Wykształcenie wyższe (kierunki preferowane: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Prawo Pracy, Psychologia).
• Chęć rozwoju w zakresie rekrutacji tymczasowych i stałych.
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

HR Solutions Europe Sp. z.o.o zajmuje się rekrutacją i wynajmem persone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja