Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent/ka działu HR

Miejsce pracy: Mysłowice

Obowiązki:

  • Praca w dziale administracji i rekrutacji
  • Zakładanie i prowadzenie teczek osobowych Pracowników Tymczasowych
  • Selekcjonowanie i porządkowanie wszelkiej dokumentacji, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biura
  • Pełnienie wraz z Koordynatorem dyżurów u kluczowych Klientów
  • Selekcjonowanie napływających aplikacji i umawianie rozmów kwalifikacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Pomoc w bieżących sprawach związanych z działem HR

Wymagania:

  • Status osoby bezrobotnej (rejestracja w Urzędzie Pracy w Chorzowie, Bytomiu, Piekarach Śląskich, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Mikołowie, Mysłowicach lub innym mieście i spełnienie warunków kwalifikujących do odbycia stażu)
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru miękkiego HR
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • entuzjazm, motywacja i zaangażowanie
  • elastyczność i inicjatywa

Oferujemy:

  • płatny staż w międzynarodowej firmie z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • czynny udział w realizacji przedsięwzięć o charakterze rekrutacyjnym
  • miłą atmosfera w pracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

Numer referencyjny: STA/02/17/KTW
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.