ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO

DOZ Apteki Dbam o Zdrowie

Warszawa, mazowieckie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych oraz ofert produktowych
  • współpraca z producentami oraz aptekami w zakresie dostępności produktów
  • kompletowanie i archiwizację dokumentacji handlowej
  • wsparcie Działu Handlowego w codziennych obowiązkach

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy własnej
  • inicjatywy w działaniu i operatywności
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki handel, marketing)

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dużej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy (dopasowanie do zajęć na uczelni)
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy