Opis stanowiska pracy

Bez Jungheinrich Twój koszyk zakupowy byłby prawdopodobnie pusty. I nie tylko on. Codziennie nasze wózki widłowe przewożą miliony towarów w centrach logistycznych na całym świecie. Wśród producentów wózków widłowych zaliczamy się do TOP 3, w 30 krajach prowadzimy sprzedaż bezpośrednią - a do naszego zespołu brakuje nam już tylko Ciebie.

Obecnie do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Asystent/ka Działu Handlowego

Numer referencyjny: ADH_WRO_77_17

  • Bielany Wrocławskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:

  • Aktywne wspieranie pracy działu sprzedaży poprzez przygotowywanie ofert i materiałów informacyjnych dla klientów, aktualizację bazy danych.
  • Sporządzanie statystyk, raportów i analiz dla działu sprzedaży.
  • Prowadzenie spraw administracyjno-biurowych oddziału.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale handlowym/sprzedaży.
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (Word, Excel, Outlook).
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności podejmowania trafnych decyzji.
  • Dynamizmu, zorganizowania i przedsiębiorczości w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
  • Szkolenia wdrażające, wsparcie merytoryczne.
  • Pakiet socjalny.
  • Pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży.

Prezentacja firmy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Analityka