Asystent/ka działu handlowego - branża IT

Netz Sp. z o.o.

80-454 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Netz Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm, dostawach markowego sprzętu komputerowego, oprogramowaniach, instalacjach sieciowych i usługach serwisowych.
Firmę tworzy zespół doświadczonych handlowców oraz specjalistów IT z fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym przez kilka lat praktyki i szkoleń.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Asystentki/Asystenta działu handlowego.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczny kontakt z nowymi, potencjalnymi klientami z bazy firmy, oraz wsparcie działu handlowego.

Oferujemy:
Przeszkolenie w zakresie podstawowych obowiązków.
Elastyczny czas i miłą atmosferę w pracy
Parking dla rowerów

Wymagania

Miły głos
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie
Znajomość podstaw obsługi komputera
Status studenta
Mile widziane:
Doświadczenie w telemarketingu
Poczucie humoru
Znajomość branży informatycznej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Netz Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną firm i i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing