Asystent/ ka Działu Finansowego z językiem angielskim - niemiecka umowa o pracę+opłacone mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wsparcie Dyrektora Działu w zakresie kompleksowej obsługi spółek w zakresie przepływu finansowego,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowych (włączając poprawne opisywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami),
  • weryfikacja poprawności i terminowości dokumentów
  • wsparcie Działu Finansowego w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • chęć rozwoju w obszarze finansów.

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o pracę.

2. Pracę w renomowanej niemieckiej firmie z branży finansowej.

3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji w pełni opłacone prze zpracodawcę.

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

5. Płatne urlopy i premie świąteczne.

6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

7. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

8. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Wymagania

CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca