Asystent/ka Działu Finansów

NATEK Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

We are looking for:

Location: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

• Wystawianie zamówień

• Organizacja spotkań, sporządzanie protokołów spotkań

• Obsługa korespondencji

• Organizacja wyjazdów służbowych

• Rozliczanie kosztów wyjazdów

• Przygotowywanie danych do wypłaty, takich jak dodatki zmianowe, nadgodziny

• Organizowanie szkoleń

Zakres wymagań:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Biegła znajomość j. angielskiego

• Znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)

• Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań

Oferujemy:

• Praca w międzynarodowej firmie, dla największych marek

• Udział w innowacyjnych projektach

• Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z wiedzą i doświadczeniem

• Udział w imprezach firmowych

• Prywatna opieka medyczna

• Karta Multisport

Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.