Asystent/ka Działu Administracji

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, 00-838, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu (m.in. z umów i zamówień)
  • Bieżące wsparcie dla działu: kontakt z prawnikiem, konsultantami, pracownikami, wyjaśnianie drobnych spraw
  • Pomoc przy organizacji i rozliczaniu wyjazdów służbowych
  • Dbanie o obieg dokumentów
  • Pilnowanie aktualności zamówień i protokołów odbioru
  • Przygotowywanie zestawień i raportów w Excelu i tabelach przestawnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne i analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Benefity (opieka medyczna, Multisport, język angielski)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.