asystent/ka dyrektora zakładu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku , poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 35700
Praca stała
Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:
  • wspomaganie kierownictwa w codziennych obowiązkach
  • organizowanie spotkań
  • zarządzanie korespondencją i kalendarzem
  • komunikacja z podmiotami współpracującymi
  • planowanie, organizowanie i administrowanie podróży służbowych
  • opieka nad dokumentacją firmy
  • tłumaczenie dokumentów

Oczekiwania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość pakietu MS Office, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość drugiego języka, zwłaszcza niemieckiego lub francuskiego, będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • skrupulatność, dokładność i rzetelność

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na czas 18 miesięcy
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)