Asystent/ka Dyrektora Operacyjnego

T Komp

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zakres obowiązków administracyjno - biurowych w firmie. Do najważniejszych zadań należało będzie:
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji,
- obsługa spotkań z kontrahentami,
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- kontakt z firmami współpracującymi w zakresie obsługi naszej firmy
- sporządzanie raportów, zestawień, analiz na potrzeby przełożonego
- ścisła współpraca z Dyrektorem Operacyjnym
- wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach

Oferujemy:

- odpowiedzialną i ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- bardzo dobre warunki pracy (firma o charakterze rodzinnym)
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w dni robocze w godzinach 8:00-16:00,
- niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel) oraz umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
- umiejętność szybkiego uczenia się
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- czynne prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja