Asystent/ka Dyrektora / Kierownik biura

Instytut Komunikacji i Rozwoju Ewa Mukoid

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Instytut Komunikacji i Rozwoju MUKOID to jedna z wiodących szkół i firm coachingowych w Polsce.

Wspieramy rozwój Osób i Organizacji: profesjonalnie – praktycznie – przyjaźnie

Do naszego zespołu przyjmiemy inteligentną i sumienną Osobę na stanowisko:

Asystent/ka Dyrektora / kierownik biura

Kraków

która będzie nas wspierać w zakresie organizacyjnym i administracyjnym.

Oczekujemy:

  • skrupulatności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • sprawnej komunikacji w mowie i piśmie
  • dyspozycyjności w niektóre weekendy
  • biegłości komputerowej (chętnie grafika i social media)
  • zainteresowania coachingiem i rozwojem osobistym

Obowiązki:

  • obsługa poczty i telefonu
  • organizacja dokumentów i zarządzanie kalendarzem
  • dbanie o porządek w siedzibie firmy
  • kontakty z dostawcami i usługodawcami
  • współpraca z dyrektorem i współpracownikami

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy lub niepełny etat
  • po okresie próbnym możliwa umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do jakości pracy
  • przyjazną i inspirującą atmosferę
  • możliwości rozwoju w wybranym przez siebie kierunku

Prosimy o przesyłanie oferty zawierające:

  1. CV
  2. List motywacyjny lub jego ekwiwalent
  3. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji

Prezentacja firmy

Instytut Komunikacji i Rozwoju MUKOID to jedna z wiodących szkół i fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca