Asystent/ka Dyrektora docelowo Z-ca Dyrektora

PTT Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie miała za zadanie zapewnienie pełnego wsparcia Dyrektorowi w działaniu Centrum HistoryLand. Poszukujemy osoby elastycznej o wielobranżowych umiejętnościach, potrafiącej znaleźć się w każdej sytuacji, która w przyszłości obejmie stanowisko z-cy dyrektora.

Wymagania

• wykształcenie wyższe preferowane kierunki zarządzanie lub zarządzanie nieruchomościami

• wysoka kultura osobista i nienaganne maniery

• komunikatywna znajomość jednego lub kilku języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski)

• praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem

• doświadczenie w zarządzania nieruchomościami powyżej 2 tysięcy metrów2

• umiejętności zarządzania relacjami z klientem

• znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz narzędzi i rozwiązań z zakresu miękkiego HR będzie dodatkowym atutem

• doświadczenie w pracy w muzeach lub wystawach będzie dodatkowym atutem

• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

Prezentacja firmy

HistoryLand to interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa