ASYSTENT/KA DYREKCJI CENTRUM HANDLOWEGO KOMETA

Apsys Polska S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

APSYS - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych, poszukuje do pracy w Dyrekcji Centrum Handlowego KOMETA Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Wsparcie Dyrektora Centrum w realizacji działań operacyjnych,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz, pism również w języku angielskim,
  • Wsparcie w procesie wynajmu powierzchni handlowych w centrum handlowym,
  • Księgowanie faktur kosztowych i przychodowych,
  • Współpraca z działami operacyjnymi, działem technicznym i centralą firmy,
  • Współpraca z najemcami i kontrahentami,
  • Wsparcie w realizacji eventów zgodnych ze strategią marketingową Centrum,
  • Prowadzenie biura, archiwizowanie dokumentów.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dyspozycyjności w wymiarze około 80 godzin w miesiącu,
  • Wykształcenia wyższego bądź w trakcie studiów,
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Bardzo dobrej znajomości programów: Word, Excel, Power Point,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zainteresowanie zarządzaniem nieruchomościami.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Koleżeńską atmosferę pracy,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę z ekspertami i możliwość realizacji ciekawych zadań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.