asystent/ka ds. sprzedaży i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24931
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie, rejestrowanie i  zatwierdzanie zamówień od klientów
  • rozpatrywanie zamówień od klientów międzynarodowych z weryfikacją niezbędnych dokumentów
  • obsługa systemu SAP ERP
  • monitoring zamówienia
  • obsługa reklamacji
  • wstępna windykacja

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w obszarze logistycznym i finansowym
  • znajomość programu SAP ERP
  • zdolności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • komunikatywność, łatwość nawiązywaniu kontaktów

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową( 6 miesięcy - zastępstwo )
  • możliwość rozwoju osobistego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w małym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)