Asystent/ka ds. Rekrutacji- Praktyki

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do przesłania aplikacji osoby zainteresowane podjęciem współpracy w ramach bezpłatnych praktyk w wymiarze minimum 32 godzin tygodniowo lub osoby zainteresowane stażami z Urzędu Pracy. Plan praktyk/ staży jest przewidziany na okres trzech miesięcy. W tym czasie Praktykant zdobędzie wiedzę pozwalającą na rozwój w obszarze rekrutacji a w przyszłości zostania Konsultantem ds. Rekrutacji.

Zadania:

  • wsparcie Konsultantów Arche Consulting w realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy Kandydatów,
  • poszukiwania Kandydatów z wykorzystaniem metody direct search,
  • wstępna selekcja aplikacji i krótkie rozmowy telefoniczne,
  • towarzyszenie Konsultantom podczas rozmów kwalifikacyjnych i aktywna nauka zawodu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziani studenci),
  • zainteresowania związane z zagadnieniami rekrutacyjnymi,
  • umiejętności interpersonalne i zdolność do szybkiego uczenia się,
  • swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • bardzo dobra znajomość języka obcego (angielski / niemiecki / francuski),
  • sprawne posługiwanie się wyszukiwarkami Internetowymi,
  • znajomość MS Office.

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie z dobrą pozycją rynkową,
  • możliwość poznania metod rekrutacyjnych z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych grup zawodowych,
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole,
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie praktyk.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting