Asystent/ka ds. rekrutacji i kadr

Trenkwalder

Częstochowa, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Obowiązki:
  • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
  • terminowa oraz jakościowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla,
  • opracowywanie planu realizacji projektu z zakresu pracy tymczasowej,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
  • poszukiwanie i wdrażanie alternatywnych metod poszukiwania kandydatów oraz realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • budowanie oraz rozwijanie relacji z klientem,
  • zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
  • opracowywanie raportów podsumowujących realizacje projektów,
  • rejestracja zgłoszeń reklamacyjnych i współpraca z przełożonym przy ich rozpatrywaniu,
  • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
  • reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • doświadczenie w kadrach - mile widziane
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • wynagrodzenie stałe plus premie powiązane z wynikami,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy