Asystent/ka ds. Produkcji i Zakupów

Allcomp Polska Sp. z o.o.

Katowice, 40-391, śląskie

Allcomp Polska Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na Świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również Dystrybutorem oprogramowania Optitex w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby pełnej pomysłów i zapału do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 40-391

Opis stanowiska:

  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie ERP,
  • nadzór, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej,
  • wprowadzanie rozwiązań związanych z poprawą wydajności produkcji,
  • wsparcie działu logistyki zakupów,
  • wsparcie zarządzania produkcji,
  • współpraca z innymi działami firmy.

wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności MS EXCEL,
  • mile widziana znajomość programu ERP,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie oraz młodym zespole pracowników. Zapewniamy duże możliwości rozwoju w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Dbamy o dobre warunki pracy dlatego po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę na czas nieokreślony.