Asystent/ ka ds organizacji konferencji i szkoleń

Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- nawiązywanie kontaktów z prelegentami i trenerami
- działania w social media
- nawiązywanie współpracy w ramach patronatu medialnego i honorowego
- kontakty z uczestnikami konferencji i szkoleń
- aktualizacja bazy danych
- pozyskiwanie sponsorów i wystawców
- obsługa recepcji podczas wydarzeń

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy,
- atrakcyjne premie za realizację celów,
- pracę w ambitnym i przyjaznym zespole.

Wymagania

- znajomości obsługi programów biurowych
- samodzielności w pracy, kreatywności i zaangażowania,
- komunikatywności,
- odpowiedzialności za powierzone zadania,
- nienaganne posługiwanie się językiem polskim,
- swobodne poruszanie się w social media.

Prezentacja firmy

15 lat doświadczenia w budowaniu, zarządzaniu i realizacji różnorodnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Biuro / Dokumentacja