Asystent/ka ds. logistyki

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr Ref. MC/AsysLog/05/2014

Września- woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie obiegiem informacji, dokumentów magazynowych i finansowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej,

  • Nadzór prac w dziale magazynowym (przygotowywanie raportów, zestawień),

Wymagania

  • Biegłą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),

  • Zdolność analitycznego myślenia i syntezowania danych,

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obrębie logistyki w Firmie z kapitałem zagranicznym,

  • Zatrudnienie w formie pracy tymczasowej (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta)

  • Pracę w środowisku międzynarodowym,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.