Asystent/ka ds. logistyki

POLAQUA Sp. z o.o.

Halinów, mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Halinów

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki (Halinów)

ZADANIA:

• wsparcie logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu;

• monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy;

• wsparcie w nadzorze nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych;

• współpraca z działem produkcji oraz kierownictwem budowy.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;

• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

• możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;

• pracę w zespole specjalistów z branży.

• wykształcenie – preferowane wyższe lub w trakcie studiów;

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

• zainteresowanie branżą budowlaną (projekty infrastrukturalne) lub doświadczenie w tej branży;

• dobra organizacja pracy własnej;

• orientacja na realizację celów;

• mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.