Asystent/ka ds. logistyki - Września

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka ds. logistyki

Nr Ref. MC/AsysLog/02/2015

Września- woj. Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

- Zarządzanie obiegiem informacji, dokumentów magazynowych i finansowych,
- Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej,
- Nadzór prac w dziale magazynowym (przygotowywanie raportów, zestawień),

Wymagania

- Biegłą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel),
- Znajomość podstawowych zagadnień związanych z logistyką,
- Zdolność analitycznego myślenia i syntezowania danych,
- Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- Dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy

- Możliwość zdobycia doświadczenia w obrębie logistyki w Firmie z kapitałem zagranicznym,
- Zatrudnienie w formie pracy tymczasowej (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta)
- Pracę w środowisku międzynarodowym,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.