Asystent/ka ds. księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
  • księgowanie dokumentów na podstawie umów najmu
  • uzgadnianie sald i kont klientów
  • współpraca z klientami oraz innymi działami firmy celem wyjaśnienia niezgodności
  • praca z dokumentami i systemem w języku angielskim

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości - min. 1 rok
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • wykształcenie wyższe na kierunku księgowość, finanse lub pokrewnym
  • dobra znajomość programów MS Office
  • łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowa o pracę (za pośrednictwem Adecco Poland)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w pełnym etacie od poniedziałku do piątku (godziny 9-17)
  • zatrudnienie od zaraz na okres 6 miesięcy
  • miła, przyjazna i życzliwa atmosfera pracy
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • lokalizacja: Praga Południe

Numer referencyjny: MKDN/WA2/112018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.