Asystent/-ka ds. komunikacji marketingowej i PR

American Medical Clinic Sp. z o.o.

40-101 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Koordynowanie prac związanych z tworzeniem materiałów marketingowych (materiały drukowane, spoty radiowe, kampanie outdoorowe, komunikacja wewnątrz sklepów),
  • Współpraca z grafikami,
  • Koordynowanie lokalnych akcji marketingowych,
  • Tworzenie tekstów na stronę www, tekstów promocyjnych ect.,
  • Prowadzenie komunikacji marek w kanałach social mediowych,
  • Monitoring internetu,
  • Koordynacja druku i dystrybucji materiałów marketingowych.

Wymagania

  • Student lub absolwent studiów wyższych, preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, dziennikarstwo, PR,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wiedza z zakresu social media,
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • Komunikatywność,
  • Znajomości pakietu Adobe,
  • Umiejętność redagowania treści,
  • Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji,
  • Bardzo dobra znajomość programów Word i Excel,
  • Znajomość zagadnień i narzędzi PR oraz rynku mediów.

Prezentacja firmy

Od kilku lat Klinika Turowski jest jedną z najlepszych klinik wykorzystu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media