Asystent/ka ds. klientów globalnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie bazy danych / narzędzia informacyjnego zbierającego ceny i produkty ze wszystkich współpracujących krajów dla sieci dużych supermarketów,
  • Zbieranie i integrowanie danych negocjacyjnych,
  • Aktualizacja danych osób kontaktowych w poszczególnych spółkach na świecie,
  • Wsparcie przy prezentacjach,
  • Organizacja regularnych spotkań dla społeczności dyskontowej,
  • Wsparcie backoffice.

Idealny kandydat:

  • Jest studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem,
  • Swobodnie komunikuje się w języku angielskim min. B2,
  • Posiada chęć do intensywnej i rozwojowej pracy- samodzielnej i zespołowej,
  • Sprawnie posługuje się programami Ms Office (Excel i Power Point),
  • Cechuje się komunikatywnością, pro aktywnością oraz odwagą w działaniu,
  • Jest dobrze zorganizowany.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco Poland,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej- otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjne,
  • Naukę w atmosferze otwartego feedbacku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa,
  • Lokalizacja biura: Wola.

Numer referencyjny: ADKG/WA2/0421/SG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.