Asystent/ka ds. IT

Trenkwalder

Nowy Sącz, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Obowiązki:
  • bieżące wsparcie działu IT,
  • bieżące wsparcie użytkowników (helpdesk),
  • rozwiązywanie problemów użytkowników,
  • tworzenie dokumentacji oraz baz danych,
  • bieżące prace administracyjne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość branżowego języka angielskiego minimum na poziomie B2,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania sieci LAN, WAN, FC (sieć światłowodowa),
  • znajomość systemu Windows,
  • znajomość pakietu Office,
  • zainteresowanie branżą IT.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale IT w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy