Asystent/-ka ds. baz danych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy będącej liderem w branży tytoniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36570
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie baz danych i administrowanie nimi
  • przeprowadzenie analiz zebranych informacji
  • analizowanie działania systemu
  • porównywanie danych
  • praca na programie Excel i Access
  • inne prace administracyjne

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, VLOOKUP, mile widziane VBA)
  • dobra znajomość programu Access (Tworzenie Kwerend - kwerendy z Join´ami)
  • znajomość interfejsów WEB’owych
  • ogólna znajomość produktów tytoniowych (marki, rodzaje, charakterystyczne cechy, producenci)
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność i precyzja
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (od zaraz)
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • dodatkowe benefity
  • lokalizacja: Mokotów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)