ASYSTENT /-KA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Darłowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, CFE Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, wchodzącą w skład grupy budowlanej CFE S.A. Jest obecny we wszystkich segmentach rynku budowlanego, a wykonane przez Naszego Klienta obiekty są zlokalizowane na terenie całej Polski. Atutem Naszego Klienta jest wykwalifikowana kadra, solidna kondycja finansowa oraz wysoki standard realizowanych inwestycji połączony z wykorzystaniem najnowszych technologii. W oparciu o doświadczenia z realizacji, wypracował własne wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Wartości firmy takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, przejrzystość i niezależność oraz praca zespołowa wyznaczają w CFE Polska standardy w zakresie zarządzania projektami oraz podejścia do klientów i partnerów.

Grupa CFE, której częścią jest CFE Polska, jest jedną z wiodących firm budowlanych w Europie. Potencjał finansowy oraz międzynarodowe doświadczenie Grupy CFE, w połączeniu z profesjonalizmem i motywacją pracowników CFE Polska, stanowią podstawę efektywnej realizacji projektów budowlanych.

Obecnie poszukuje osoby na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in. zorganizowanie i sprawne poprowadzenie biura budowy firmy, weryfikacja poprawnego sporządzenia dokumentacji kontraktowej z firmami podwykonawczymi od strony formalnej oraz wsparcie administracyjne kadry inżynierskiej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego;
  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku asystenckim, sekretarskim, lub w pracy biurowej,
  • bardzo dobrej obsługi komputera oraz znajomości programów Word i Excel,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dobrych zdolności organizacyjnych, skrupulatności i dyspozycyjności

Oferujemy:

Oferujemy stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, motywacyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa