Asystent/ka ds. administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach
  • Tworzenie raportów i zestawień w programie Excel oraz prezentacji w Power Point
  • Obsługa recepcji (odbieranie telefonów, maili, obsługa gości)
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Skanowanie dokumentów i umieszczanie skanów w systemie
  • Wprowadzanie danych do systemu, aktualizowanie danych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej lub na recepcji
  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel - tabele przestawne, wyszukaj pionowo oraz Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B1
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w pełnym etacie od poniedziałku do piątku (godziny 8-16 / 9-17)
  • Zatrudnienie od zaraz do końca roku
  • Wysoki standard pracy w przyjaznym środowisku
  • Lokalizacja: Targówek

Numer referencyjny: AAD/WA2/082018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.