Asystent/-ka ds. administracji

Verita HR Polska Sp. z o.o.

02-670 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: DAA/01/2017

Miejsce pracy: Warszawa (Służewiec)

Zakres zadań:

• obsługa recepcji (odbieranie telefonów, przyjmowanie gości, odpowiedzialność za obieg dokumentów, obsługa biurowej korespondencji, przygotowywanie sal konferencyjnych);

• prace administracyjne (skanowanie faktów, współpraca z dostawcami, nadzór nad flotą samochodową, organizacja podróży służbowych);

• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura (zamawianie artykułów biurowych, kontakt z zarządem budynku, zamawianie serwisu w razie awarii sprzętu biurowego, dbałość o porządek w biurze i firmowej kuchni).

Wymagamy:

• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

• bardzo dobra organizacja pracy;

• duża samodzielność i zaangażowanie;

• zdolności interpersonalne;

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie: 20zł/h brutto;

• stałe godziny pracy (8:00 – 17:00);

• umowę zlecenie;

• bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie);

• przyjemna atmosfera pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Verita HR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.