Asystent/ka ds. administracji i komunikacji w dziale marketingu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizowanie, spotka, konferencji,  oraz innych imprez branżowych,
  • Redagowanie artkułów i umieszczanie ich na stronach branżowych,
  • Tłumaczenia z języka angielski - polski i na odwrót,
  • Zarządzanie korespondencją i kalendarzem spotkań  w dziale marketingu,
  • Wsparcie administracyjne działów sprzedaży i marketingu,
  • Przygotowywanie raportów, analiz i dokumentów,
  • Zamawianie artykułów firmowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat - preferowane kierunki: komunikacja społeczna, marketing, administracja, socjologia,
  • Minimum roczne doświadczanie w pracy przy asystenckim, administracyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - B2 - warunek konieczny,
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów i szukania rozwiązań,
  • Świetnie rozwinięte zdolności organizacji i działania pod presją czasu,
  • Komunikatywność, otwartość, chęć do pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności excel - znajomość tabel przestawnych,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowych strukturach,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Lokalizacja firmy: Wawer, okolice przystanku PKP Międzylesie

Numer referencyjny: AKM/WA2/12/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.