Asystent/ka ds. Administracji HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siewierz
Główne zadania:
  • Wsparcie w zakresie: przygotowywania listy płac w systemie, prowadzenie ewidencji czasu pracy, przygotowywaniu dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy.
  • Przygotowywanie raportów
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów (porządki obrad, protokoły, działania)
  • Nadzór nad obiegiem informacji w firmie
  • Organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • Bieżące wsparcie w komunikacji wewnętrznej oraz w zespole pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Chęć nauki, rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wiedzy pracownika
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie PZU.
  • Pracę wkrótce w nowej siedzibie firmy: Zawiercie
Prosimy o przesłanie CV również w języku angielskim

Oferta dotyczy pracy za pośrednictwem Adecco z możliwością zatrudnienia bezpośrednio pod firmę Klienta.

Numer referencyjny: AS/04/18/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.