Asystent/ka Członka Zarządu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się  międzynarodowej instytucji finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ka Członka ZarząduMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie logistycznego i merytorycznego wsparcie dla Członka Zarządu;
  • Sporządzanie raportów, dokumentów, prezentacji na spotkania Rady Nadzorczej oraz Zarządu;
  • Dbanie o płynność komunikacji między Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie;
  • Organizacja oraz udział w spotkaniach biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Biegła obsługa programów MS Power Point oraz MS Excel;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Szerokie możliwości rozwoju w renomowanej, międzynarodowej firmie;
  • Pakiet benefitów;
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.