Asystent/ka Category Managera

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • bezpośrednie administracyjno-organizacyjne wsparcie Kupca/Kierownika Kategorii Produktowej QMS (m.in. Żabka Café, dania gotowe, sandwich, sałatki, napoje, soki owocowe)
  • opracowywanie zestawień kosztów oraz raportów sprzedaży
  • aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu akcji promocyjnych
  • zbieranie i zestawianie danych rynkowych w ramach kategorii produktowej
  • sprawdzanie poprawności i zgodności materiałów graficznych i reklamowych ze zleceniem
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • bieżące kontakty z działami wewnętrznymi Spółki

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (mile widziane ekonomia, marketing lub zarządzanie)
  • zdolności wnioskowania i analitycznego myślenia
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomości systemu SAP
  • orientacji w branży FMCG
  • umiejętności doskonałego planowania i organizowania własnej pracy
  • inicjatywy w działaniu i proaktywnej postawy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".