Asystent/ka biura

Pachnąca Szafa

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- bieżąca obsługa biura (odbieranie telefonów, e-maili, korespondencja pocztowa etc.),

- kompletowanie dokumentów dla działu księgowości,

- prowadzenie kalendarza spotkań biura,

- zaopatrzenie w art. biurowe i spożywcze,

- kontakty z dostawcami usług (internet, telefon etc.),

- pomoc przy organizacji transportu.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny!),

- biegła znajomość obsługi komputera (przede wszystkim pakiet Office) i urządzeń biurowych,

- punktualność i zaangażowanie,

- zdolności interpersonalne i dobra organizacja własnego czasu pracy.

Mile widziane

- umiejętność obsługi programu WF-Mag,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Aplikacje WYŁĄCZNIE przez serwis infopraca.pl!!!

Aplikacje przesłane inną drogą nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Producent linii zapachowej do wnętrz.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2009
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące na okresie próbnym z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa