Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: PR0217AB

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami biura,
  • zarządzanie korespondencją listową i elektroniczną,
  • odbieranie połączeń i przełączanie rozmów telefonicznych
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych
  • koordynowanie spotkań
  • tworzenie raportów ze spotkań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat
  • możliwości rozwoju
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazną atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading busine... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja