Asystent/ka biura

Vacancysoft

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

O nas

Vacancysoft jest firmą IT publikującą dane dla branży rekrutacyjnej. Pracujemy dla ponad 40 z 50 największych światowych rekruterów, dostarczając wiodące rozwiązania dla analityki biznesowej.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenka/tki biura, która wesprze nasz zespół w czynnościach administracyjnych.

Kandydatom oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w kameralnym biurze na Żoliborzu
  • Dużą samodzielność

Oczekujemy

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (większość zespołu nie posługuje się językiem polskim)
  • Dużej samodzielności
  • Świetnej organizacji pracy własnej
  • Doświadczenia w pracy biurowej
  • Zainteresowanie zagadnieniami księgowymi będzie dużym atutem

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Vacancysoft sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego."

Prezentacja firmy

We are a subscription based data publisher that provides Business Intell... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja