Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent/ka biura

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji (obsługa gości, odbieranie telefonów i maili, organizacja spotkań biznesowych, monitorowanie stanu zaopatrzenia biura, kontakt z zarządcą budynku w przypadku awarii)
  • Zgłaszanie problemów technicznych do działu IT
  • Współpraca z działem sprzedaży (sporządzanie umów, przygotowywanie dokumentów dla klientów, ofert na przetargi)
  • Wsparcie działu marketingu (przygotowywanie prezentacji w programie Power Point)
  • Współpraca z działem księgowości (faktury, delegacje służbowe)
  • Przygotowywanie raportów i zestawień w Ms. Excel, wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, obsłudze klienta lub pokrewne
  • Doświadczanie w obsłudze recepcji - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (szczególnie Excel, Power Point)
  • Dobre zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, wysoka kultura osobista
  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie od zaraz do końca stycznia 2019 r. z możliwością przedłużenia
  • Możliwość awansu w wewnętrznych strukturach firmy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Lokalizacja: Centrum

Numer referencyjny: AB/WA2/052018/A3/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.