Opis stanowiska pracy

Web2Print jest firmą z pogranicza branży IT i drukarskiej. Tworzymy autorski system sprzedaży on-line dla drukarni – Key2Print. Z naszego systemu korzysta już blisko 100 drukarni w całej Europie. Cały czas rozwijamy system z myślą o zdobywaniu nowych klientów. System dostarczamy w formule SaaS - software as a service.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko:

Junior office manager

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

-wystawianie faktur i kontrola płatności (w tym telefoniczne monitorowanie należności)
-kompletowanie dokumentów księgowych i dokumentacji do projektów unijnych
-kompletowanie dokumentów i umów od klientów
-wsparcie działu handlowego i działu obsługi klienta
-organizowanie podróży służbowych
-koordynacja korespondencji
-wyszukiwanie i przygotowywanie analiz ofert handlowych
-pomoc w przygotowywaniu konferencji i przy zapraszaniu klientów
-dbanie o dobry wizerunek firmy na zewnątrz i wewnątrz firmy
-wykonywanie innych drobnych zadań

Wymagania

-dobra znajomość obsługi pakietu Office
-dobra znajomość języka angielskiego - wymóg konieczny
-umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów
-samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
-komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne
-wysoka kultura osobista
-reprezentowanie firmy w kontaktach z gośćmi

Prezentacja firmy

Zapraszamy na stronę www.key2print.com.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa