Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

asystent/ka biura

Nr ref.: 24719
Praca stała
Lokalizacja: Świnoujście

Zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń biurowych
  • przyjmowanie gości odwiedzających firmę
  • tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski
  • wykonywanie prezentacji, harmonogramów, zestawień
  • organizacja pracy biura
  • aktualizowani bieżących zestawień, stanów magazynowych
  • organizowanie wyjazdów służbowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel)
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność dobrej organizacji czasu i pracy

Oferta:
  • ciekawa, pełna wyzwań praca
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • możliwość uzyskania dodatkowej premii

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)