Antal International Sp. z o.o.
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Asystent/ ka Biura

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

- przygotowywanie podsumowań, zestawień, prezentacji, raportów

- organizowanie spotkań, podróży służbowych, imprez firmowych

- przyjmowanie i obsługa gości

- współpraca z instytucjami publicznymi i wykonawcami

- rozliczenie kosztów podróży służbowych

- odpowiedzialność za przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz firmy

- weryfikacja tłumaczeń

- odpowiedzialność za dokumenty związane z dostawą surowców

- odpowiedzialność za dokumentacje związaną z rejestracją wysyłki gotowych produktów

- realizacja zadań przydzielonych przez dyrektora

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1

- minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- gotowość do nauki systemu ERP

- bardzo dobra znajomość MS Office

- prawo jazdy kat. B

- wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

- wysoka kultura osobista

- otwartość, kreatywność, odpowiedzialność

- zdolność do samodzielnej pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

- świetna atmosfera i komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl