Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego GAWO, zatrudni dynamiczną osobą na stanowisko Asystent w dziale rekrutacji do pracy przy międzynarodowych projektach.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość angielskiego

• absolwent lub osoba kończąca studia (kierunki lingwistyczne, zarządzanie, HR, pokrewne)

• kreatywność i gotowość do uczenia się i rozwoju zawodowego

• mile widziane własne doświadczenie z wyjazdów /pracy za granicą jako Au Pair

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

• obsługa programów graficznych

Poszukujemy osoby zorganizowanej, entuzjastycznej, z poczuciem humoru, potrafiącej zbudować pozytywne relacje z kandydatami i posiadającej pasje związane z podróżami i nauką języków obcych.

obowiązki:

• udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych w branży: opieka medyczna i opieka nad dziećmi

• aktywne wyszukiwanie kandydatów

• kontakt telefoniczny z kandydatami, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych

• sprawne redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przeprowadzanie wstępnej selekcji nadchodzących aplikacji

• aktualizowanie treści w portalach rekrutacyjnych

• obsługa mediów społecznościowych

oferujemy:

• Stałe zatrudnienie na pełen etat

• Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

• Stałe godziny pracy

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat